Održana skupština sindikata djelatnika u vojsci i državnim službama

2Sindikat djelatnika u vojsci i državnim službama održao je nadnevka 22.studenoga 2013,godine redovitu izbornu skupštinu. U nazočnosti 68 izaslanika, skupština je održana u Domu Sindikata u Zagrebu.

Na skupštini je izabrano novo vodstvo Sindikata, za novo četverogodišnje razdoblje. Izabrani su članovi Nadzornog odbora, Statutarne komisije, Dopredsjednici Sindikata, Zamjenik i Predsjednik sindikata.

Gost na Skupštini bio je gospodin Ozren Matijašević, predsjednik Hrvatske udruge radničkih sindikata. Na skupštini su izaslanici izrazili nezadovoljstvo sa sadašnjim odnosom poslodavca prema državnim službenicima i namještenicima u MORH-u i OSRH.

Za članove Nadzornog odbora Sindikata izabrani su: Robert Piškurić, Vjekoslav Barišić i Snježana Tenšek Rušnov.

Za članove Statutarne komisije izabrani su: Zlatko Lenuzzi, Niko Čubela i Ante Šego.

Za regionalne povjerenike-dopredsjednike izabrani su: Sanja Santini – Šuperba, Dragica Papić, Stipo Tunjić, Tomislav Petrović i Radomir Delić.

Za zamjenika predsjenika Sindikata iz redova regionalnih povjerenika izabran je Tomislav Petrović.

Za Predsjednika Sindikata iz redova regionalnih povjerenika izabran je Radomir Delić.