Povećanje plaće u TD PLETER- USLUGE

Poštovani članovi Sindikata djelatnika u vojsci i državnim službama. Predsjednik uprave TD Pleter usluge, kako je i najavio prije dva mjeseca, danas je potpisao odluku o povećanju koeficijenata za određena zanimanja u tom društvu.

Rezultat je to dobrog socijalnog dijaloga između Uprave TD Pleter usluge i Sindikata djelatnika u vojsci i državnim službama.

Dokaz je to socijane osjetljivosti Uprave Pletera. Ovim putem zahvaljujemo svima, koji su sa obje strane sudjelovale u donošenju ove vrlo bitne Odluke.

Zahvaljujemo Predsjedniku Uprave TD Pleter usluge gospodinu Marijanu Marekoviću, koji je u ovim trenucima, kada se u ostalim firmama u državnom vlasništvu, ne dešava ništa slično ovome, iznašao mogućnosti i pokazao kako je briga za radnika, najbitnija karika u upravljanju Društvom.

Odluku pogledajte ovdje.